Хліб є улюбленою та важливою стравою нашого раціону. Правильно казали нам батьки: “Їжте хліб, ситнішими будете!”. Це дійсно так, хліб є ситною випічкою, яка повертає нас в дитинство та домашні традиції.

Проте, багато хто думає, що хліб виготовлений на заводі набагато смачніший ніж домашній. Які секрети криються в приготуванні заводської ароматної випічки?

Які критерії потрібно врахувати, щоб хліб був смачним та якісним

Якість інгредієнтів

Хліб буде мати гарний смак, якщо його інгредієнти матимуть високу якість та свіжість. Заводи контролюють свою продукцію, тому складники приготування мають найвищу якість. Особливого смаку цій страві додає мед або молоко.

Надійні технології

Надійні технології заводу є рушійною силою випікання. Заводи дбають про те, щоб їх техніка була високопродуктивною. Наприклад, за допомогою транспортерної стрічки здійснюється багато процесів роботи. Спершу,  переміщення тіста від міксера до формувальної машини. Та забезпечення його руху по конвеєрній стрічці для охолодження, а пізніше для пакування.

Купити  транспортерну стрічку можна в нашому інтернет-магазині: https://promua-group.com/ua/lenty-transporternye 

Випічка

Для надійного прогрівання тіста та приготування випічки, заводи використовують спеціальні печі. Вони роблять хліб хрустким та ароматним. Такі печі є ефективним обладнанням, оскільки здатні працювати з різними текстурами.

Рецептури та інновації

Рецепт випікання хліба зазвичай традиційний. Проте, наші пекарі вдаються до новинок та додають в тісто насіння, горіхи та інші інгредієнти. Такі експерименти задовольняють смаки любителів чогось незвичайного.

Додаткові фактори

Не менш важливими будуть додаткові фактори. Тому пакування і постачання є важливою умовою його зберігання.

Хліб, який випікається на заводі має свої особливі якості та смаки. Оскільки пекарі враховують всі дрібниці в процесі його приготування. Найкращі інгредієнти, інноваційні технології, надійні транспортерні стрічки, контроль якості забезпечують приготування ароматної випічки, яка стане не лише стравою, а справжнім кулінарним шедевром. Переходьте на наш сайт та обирайте оптимальний варіант для себе: https://promua-group.com/